Dron w podróży poślubnej – wideo inspiracje #2

with Brak komentarzy

To naprawdę inspirująca historia nowożeńców z dronem, którzy wybrali się w 400 dniową podróż poślubną przez 48 krajów!

Dron w podróży poślubnej? Czy to możliwe?

 

Począwszy od zdjęć z plaży, poprzez zdjęcia z koktajlami w modnych klubach, kończąc na zdjęciach kobiet trzymających dłoń mężczyzn, jest wiele możliwości uwiecznienia miesiąca miodowego i podróży poślubnej. Jest jednak na świecie jedna para nowożeńców, która postanowiła uwiecznić swój miesiąc miodowy inaczej – wzięli swojego drona w podróż poślubną, nakręcili wideo selfie z drona z ich miesiąca / roku miodowego, i podbili tym internet! Musicie to zobaczyć!

 

Kilka słów o nowożeńcach

Para młodych – Kaz i Mariko pochodzą z Kyoto w Japonii. Kaz Yamaguchi jest producentem filmowym. Bardzo często robili sobie zdjęcia selfie, ale w momecie kiedy zdecydowali się na podróż ich życia, chcieli żeby ich pamiątka z miesiąca, czy raczej roku miodowego była wyjątkowa. Tak, ich miesiąc miodowy trwał ponad rok – 400 dni, podczas których odwiedzili 48 krajów na całym świecie i zabrali ze sobą drona w podróż poślubną 

 

 

Wideo selfie z drona w podróży poślubnej

Dlatego też postanowili robić wideo selfie zamiast tradycyjnych zdjęć z selfie sticka, i wyszło im to genialnie! Zresztą, nie tylko my tak sądzimy – ich nagranie obejrzano już ponad 1 milion razy! Musicie to zobaczyć – link do ich oryginalnego wideo znajdziecie tutaj. Na nas najbardziej piorunujące wrażenie zrobił fragment z ludami afrykańskimi! To coś niesamowitego móc zobaczyć takie zderzenie dwóch światów i technologii!

ludy afrykanskie screen z wideo kaz i mariko

 

Książka i dron Honeymoon Traveler

Nowożeńcy wydali również książkę na temat swojej podróży miodowej, na którą zabrali ze sobą swojego drona. Niestety jest ona dostępna tylko w j. japońskim (aukcję książki na Amazonie znajdziecie tutaj). Dzięki tej wyprawie, i zabraniu ze sobą drona w podróż poślubną nie tylko wyróżnili się poprzez swoje nagranie, ale napisali książkę, która stała się niesamowitą pamiątką - my jesteśmy zachwyceni pomysłem! Ale, pewnie zastanawiacie się jakim sprzętem latają? Odpowiedź jest banalna: DJI Phantom 3 Advanced. Jak widzicie, nie musicie mieć super najdroższego drona, żeby podbijać świat 

 

Prezentacja na TEDx Talks

zdjecie Kaz Yamaguchi z TEDx Talks

Kaz wystąpił też na najważniejszej imprezie TEDx Talks w Japonii. Zaprezentował ich wspólny filmik z podróży poślubnej – na nagraniu możecie zobaczyć kilka innych ujęć, które wybrali do prezentacji, niż w ich oficjalnym filmiku na ich kanale youtube. Link do prezentacji podczas TEDx Talks znajdziecie tutaj. 

Pod tym linkiem możecie znaleźć wywiad z nimi, przeprowadzony przez Rebeccę Bailey, który został opublikowany na oficjalnym kanale BBC news. Obecnie filmik ma ponad 122 tysiące wyświetleń.

 

Social Media Honeymoon Traveler

Mają kilka krótkich filmików na youtubie, ale każdy z nich robi naprawdę niesamowite wrażenie. Zajrzyjcie na ich kanał Honeymoon Traveler.  

Możecie ich śledzić na bieżąco w social media – poniżej macie linki. Na ich fan page’u na Facebooku możecie nawet znaleźć informację, że nawiązali współpracę z firmą DJI. Cekamy z niecierpliwością na więcej!

Facebook - http://facebook.com/honeymoontraveler
Instagram - http://instagram.com/honeymoontraveler
Twitter (w j. japońskim) - http://twitter.com/honeymoontrvlr
Blog (w j. japońskim) - http://honeymoontraveler.jp

 

Dron w podróży poślubnej w Polsce?

Jeśli chcielibyście mieć taką samą pamiątkę z Waszej podróży poślubnej i sprawić, żeby te wyjątkowe chwile nigdy nie zostały zapomniane, jest to możliwe! Możecie sami użyć drona w podróży poślubnej - jak to zrobić? Zapiszcie się razem na szkolenie lotnicze na operatora drona, na którym dowiecie się jak bezpiecznie latać dronem, a jeśli będziecie chcieli sami zająć się edycją Waszego nagrania z drona z podróży poślubnej, zapraszamy Was na trzystopniowe szkolenie z obróbki materiału filmowego

Pamiętajcie też, że również nagrywamy dla Was te wyjątkowe chwile w czasie ślubu i wesela, czy też innych uroczystości rodzinnych. Zajrzyjcie na naszą zakładkę Usługi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress