GEO-UAV w aplikacji DroneRadar

with Brak komentarzy

baner geo uav eu dla DroneRadar

 

 

Jest nam niezmierni miło poinformować, że od dzisiaj,
tj. 14 lipca 2017r. reklama naszego ośrodka szkoleniowego GEO-UAV jest wyświetlana w aplikacji DroneRadar.

 

Dlaczego?

Gorąco popieramy bezpieczne latanie i korzystanie z wszelkich aplikacji, które pomogą nam jako operatorom bezzałogowych statków powietrznych oraz innym użytkownikom przestrzeni powietrznej bezpiecznie latać i nie stanowić zagrożenia. W naszym ośrodku GEO-UAV, wszystkim naszym kursantom zawsze gorąco polecamy zainstalowanie tej aplikacji, jako dodatkowe narzędzie, które może zwiększyć bezpieczeństwo i komfort latania operatorów bezzałogowych statków powietrznych, tzw. dronów.

Oprócz tego, że nasi kursanci, trenerzy i instruktorzy używają tej aplikacji na co dzień, wierzymy, że jest ona też bardzo dobrym źródłem informacji, tym bardziej że otrzymała wiele rekomendacji z najbardziej znaczących instytucji lotniczych w Polsce, tj.

 • Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
 • Urząd Lotnictwa Cywilnego
 • Państwowa Komisja Badań Wypadków Lotniczych
 • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
 • Szefostwo Służby Ruchu Lotniczego Sił Zbrojnych RP
 • Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

 

Co to jest DroneRadar?

 

Jest to aplikacja dedykowana dla operatorów dronów w Polsce, której głównym celem i zadaniem jest zwiększanie świadomości sytuacyjnej w przestrzeni powietrznej. Jednak, jako operatorzy, musicie pamiętać o kilku kwestiach, tj.

 1. Wszystkie dane w DroneRadar mają charakter informacyjny i mogą służyć jedynie jako materiał dodatkowy do planowania lotów.
 2. Operator bezzałogowego statku powietrznego (UAVO) pozostaje odpowiedzialny za zdobycie wszystkich niezbędnych informacji i zgód, zapewniających bezpieczne wykonanie lotu,zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 3. Każdą informację zawartą w DroneRadar należy zweryfikować w oficjalnej publikacji.
 4. DroneRadar nie jest certyfikowanym oprogramowaniem i nie może być wykorzystywane jako oficjalne źródło danych.
 5. Deweloper DroneRadar nie gwarantuje w żaden sposób, poprawności, aktualności i ścisłości zawartych w aplikacji danych.
 6. Deweloper DroneRadar nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub następcze powstałe w wyniku korzystania aplikacji.

Autorem, wydawcą i administratorem aplikacji jest dlapilota.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Polecamy Wam zaglądać na stronę www.dlapilota.pl, gdzie znajdziecie najnowsze newsy i informacje z branży lotniczej.

 

Jak działa?

 

Koniecznie zobaczcie filmik, który wyjaśnia jak działa aplikacja. Link do wideo znajdziecie tutaj.

screen wideo o droneradar jak dziala aplikacja

 

 

Którą wersję wybrać?

 

Są dostępne dwie wersje aplikacji: wersja podstawowa i wersja premium. Poniżej znajdziecie porównanie dwóch.

DroneRadar wersja podstawowa i premium

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej aplikacji, koniecznie zajrzyj na stronę aplikacji, link znajdziesz tutaj. Jeśli nie jesteś przekonany do zakupu wersji premium, ściągnij najpierw wersję podstawową i zobacz jak działa w praktyce.

Jeśli jesteś ciekawy, jak aplikacja przeszła inne testy, to obejrzyj to wideo na Kanale filmowym portalu lotniczego AVIATION24.PL – CZAS NA LOTNICTWO.

Zobacz też, co media i prasa piszą na temat aplikacji, link tutaj.

 

Inne social media:

strona: www.droneradar.eu

email: info@droneradar.eu

Facebook: @DroneRadar

Twitter: @Drone_Radar 

Link do sklepu Play – wersja bezpłatna: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.droneradar.droneradar&hl=pl

Link do sklepu Play – wersja premium: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.droneradar.droneradar.premium&hl=pl

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress