• Brak produktów w koszyku.

Nowy dron przemysłowy

Zapraszamy na latanie nowym dronem przemysłowym. Ważący ponad 5 kg octokopter X8 ma inną charakterystykę lotu niż standardowo używane na szkoleniach drony DJI Phantom.

 

Nasz ośrodek szkoleniowy jest jedynym w województwie łódzkim, który ma w ofercie drona przemysłowego cięższego niż 5 kg. Możesz z nami zdobyć uprawnienia na wielowirnikowiec (MR) do 25 kg.

 

Możliwe szkolenia:
– VLOS z uprawnieniem do 25 kg,
– BVLOS z uprawnieniem do 25 kg,
– tylko podniesienie kwalifikacji do 25 kg (dla osób mających już uprawnienia podstawowe).

(Wypożyczenie naszego drona na egzamin również jest możliwe.)

 

Wzrastające znaczenie dronów wymusza na operatorach podnoszenie kwalifikacji. Coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dronami przemysłowymi sprawia, że operatorzy muszą specjalizować się w bardziej zaawansowanych usługach.

Poszerzając uprawnienia zyskujesz nowe umiejętności i przewagę na rynku pracy. Możesz następnie oferować pracodawcom szerszy zakres usług. Większość operatorów drona ma uprawnienia jedynie do 5 kg i zajmuje się najprostszymi usługami foto-wideo.

Mając uprawnienia na wielowirnikowiec do 25 kg zyskujesz prawo pracowania cięższymi, przemysłowymi dronami. Większy udźwig znacznie poszerza zakres sprzętu jaki można podpiąć do drona – robienie zaawansowanych usług w wielu innych branżach staje się możliwe.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak lata najnowszy dron, koniecznie zajrzyj na nasz kanał na Youtubie. Znajdziesz tam filmik, jak robimy nim tzw. „ósemki”.

Dron przemysłowy w usługach

Rozszerzone uprawnienia pozwolą ci latać każdym typem wielowirnikowca do 25 kg – samodzielnie złożonym lub ready-to-fly jak np.:

DJI Matrice 600 przenoszącym zaawansowane sensory, lustrzanki,
DJI Agras, dronem do precyzyjnych i szybkich oprysków w rolnictwie,
DJI S900 z gimbalem do kamery Zenmuse Z15
uAvionics Inspector używanym przy inspekcjach infrasturktury
uAvionics Geopmapper dedykowanym do geodezji i kartografii

 

Zastosowań cięższych dronów przemysłowych jest wiele i z każdym rokiem będzie ich więcej. Operatorów z uprawnieniami tylko do 5 kg omija wiele ciekawych ofert pracy.

Koniecznie zajrzyj do oferty naszych szkoleń w zakładce Szkolenia. Znajdziesz tam pełną ofertę szkoleń na operatorów bezzałogowych statków powietrznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nauki latania cięższymi dronami przemysłowymi, zajrzyj do oferty na podniesienie kwalifikacji dla operatora drona do 25 kg, lub zajrzyj do naszego ośrodka.

1 listopada, 2018

GEO-UAV Justyna Zdanowska

Ośrodek szkoleniowy dla pilotów dronów z siedzibą w Łodzi. Prowadzimy szkolenia i robimy usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

top
GEO-UAV.EU | Wszelkie prawa zastrzeżone
X