GEO-UAV

to ośrodek szkoleniowy dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych.

praktyka szkolenie vlos

Ośrodek szkoleniowy GEO-UAV posiada wpis do Rejestru Podmiotów Szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr 211RPS-03/2017.

Prowadzimy szkolenia dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych (BSP) w Łodzi przy ul. Zbąszyńskiej 3C lok.1, w Łodzi (na Teofilowie). Organizujemy cykliczne egzaminy państwowe dzięki współpracy z Egzaminatorami z Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej (LKE) Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

praktyka szkolenie vlos

Zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie usług, technologii, know-how, serwisu i doradztwa dotyczącej szeroko rozumianej branży bezzałogowych statków powietrznych. Dzięki współpracy z instytucjami oraz podmiotami polskimi i zagranicznymi, dysponujemy zapleczem naukowo-technicznym pozwalającym na przygotowanie dedykowanej oferty na usługę przy pomocy BSP, jak również rozwiązanie problemów technicznych związanych z wykonaniem zaawansowanych usług.

praktyka szkolenie vlos

Nasza oferta jest dedykowana zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm i instytucji. Przygotowanie i wykonanie każdego powierzonego nam zadania odbywa się w sposób profesjonalny, terminowy i bezpieczny dla wszystkich użytkowników przestrzeni powietrznej.

praktyka szkolenie vlos

Zespół GEO-UAV składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, konstruktorów, operatorów UAV, autorów publikacji naukowych, instruktorów i pilotów zawodowych, którzy zarażą Państwa swoją pasją lotniczą. Gwarantujemy wysoką jakość szkoleń i usług, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez naszych specjalistów.


Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie szkoleń, usług czy projektów B+R,
prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej informacji w zakładce Kontakt.

ZESTAW dla pilota drona