GEO-UAV

to ośrodek szkoleniowy i centrum kompetencyjne dedykowane

dla branży bezzałogowych statków powietrznych.

 

praktyka szkolenie vlos

Jako ośrodek szkoleniowy GEO-UAV posiadamy wpis do Rejestru Podmiotów Szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr 211RPS-03/2017.

Prowadzimy szkolenia dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych (BSP) w naszym ośrodku szkoleniowym zlokalizowany w Łodzi przy ul. Zbąszyńskiej 3C lok.1, w Łodzi na Teofilowie. Organizujemy cykliczne egzaminy państwowe dzięki współpracy z Egzaminatorami z Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

praktyka szkolenie vlos

Jako centrum kompetencyjne zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie usług, technologii, know-how serwisu i doradztwa dotyczącej szeroko rozumianej branży bezzałogowych statków powietrznych. Dzięki współpracy z instytucjami oraz podmiotami polskimi i zagranicznymi, dysponujemy zapleczem naukowo-technicznym pozwalającym na przygotowanie dedykowanej oferty na usługę przy pomocy BSP, jak również rozwiązanie problemów technicznych związanych z wykonaniem zaawansowanych usług.

praktyka szkolenie vlos

Nasza oferta jest dedykowana zarówno dla osób indywidualnych, jak również zapewniamy zaplecze techniczno-organizacyjne dla firm i instytucji, które są zainteresowane testowaniem swoich technologii i bezzałogowych statków powietrznych w naszym ośrodku szkoleniowym.Przygotowanie i wykonanie każdego powierzonego nam zadania odbywa się w sposób profesjonalny, terminowy i bezpieczny dla wszystkich użytkowników przestrzeni powietrznej.

praktyka szkolenie vlos

Zespół GEO-UAV składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, konstruktorów, operatorów UAV, autorów publikacji naukowych, instruktorów i pilotów zawodowych, którzy zarażą Państwa swoją pasją lotniczą. Gwarantujemy wysoką jakość szkoleń i usług, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez naszych specjalistów.


Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie szkoleń, usług czy projektów R&D,
prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej informacji w zakładce Kontakt.

ZESTAW dla pilota drona