Organizujemy szkolenia podstawowe, zaawansowane i profesjonalne dla operatorów dronów
w Łodzi i woj. łódzkim

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne szkolenia lotnicze pozwalające na loty komercyjne dla operatorów w zasięgu wzroku (VLOS), poza zasięgiem wzorku (BVLOS), szkolenia instruktorskie oraz bogaty zakres szkoleń rozszerzających standardowe umiejętności operatorów BSP. Dzięki nim, możecie Państwo zyskać wysokie kwalifikacje wyróżniające Was na rynku pracy i usług.

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą kilku stopniowych szkoleń lotniczych, fotogrametrycznych i graficznych kończące się przystąpieniem, np. do państwowych egzaminów i uzyskaniem odpowiedniego Świadectwa Kwalifikacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat egzaminów państwowych i uzyskania odpowiednich uprawnień dla operatora bezzałogowego statku powietrznego zajrzyj do zakładki egzaminy.

Zapraszamy na szkolenia osoby indywidualne, firmy, jak i służby mundurowe, jak również żołnierzy zawodowych, dla których mamy specjalną ofertę szkoleń w ramach rekonwersji.

 

Jest to jedyna taka oferta na rynku, w której oprócz szkolenia możesz otrzymać swój własny bezzałogowy statek powietrzny, tzw. dron i zacząć latać komercyjnie po zdaniu egzaminu.

 

Sprawdź naszą ofertę dla żołnierzy po 4 latach służby wojskowej, 12 latach służby wojskowej i 15 latach służby wojskowej. Więcej informacji o najbliższych terminach szkoleń UAVO w Twojej miejscowości w zakładce Informacje lub bezpośrednio pod tym linkiem. Sprawdzaj też nasze Aktualności, gdzie na bieżąco informujemy Cię o najnowszych szkoleniach i newsach ze świata dronów.

 

Uwaga! Dla naszych kursantów oferujemy 5% zniżki na inne szkolenia z naszej oferty !