Szkolenie ma na celu nabycie przez operatorów UAVO wiedzy i umiejętności potrzebnych do  obróbki materiałów filmowych pozyskanych z BSP oraz poznać możliwości montażu i korekcji koloru nagranego materiału w aplikacji Lightworks. Jest to pierwszy etap szkolenia filmowego z montażu i obróbki materiału foto-wideo.

Szczegółowy zakres prowadzonego szkolenia został opracowany przez podmiot szkolący w oparciu o specyfikę techniczną oprogramowania Lightworks oraz typ bezzałogowego statku powietrznego używanego do szkolenia oraz rodzaj operacji lotniczych, do wykonywania których jest on przeznaczony.

Ile trwa kurs?

Szkolenie teoretyczne i praktyczne trwa łącznie 3 dni. Szkolenie teoretyczno-praktyczne z obróbki materiału foto-wideo na komputerze trwa 16 godzin zegarowych. Szkolenie praktyczne z wykonania nalotu foto-wideo przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego (BPS) trwa 8 godzin, i jest wykonywane przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. Szkolenie praktyczne jest prowadzone w formie ćwiczeń praktycznych na przestrzeni otwartej placu szkoleniowego i przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego.

  • Koszt szkolenia: 1999 zł brutto
  • Czas trwania: 3 dni
  • Miejsce szkolenia: woj. łódzkie
  • Kontakt: 506937800 lub biuro@geo-uav.eu