Szkolenie ma na celu nabycie przez operatorów UAVO wiedzy i umiejętności potrzebnych do zaawansowanej obróbki materiałów filmowych pozyskanych z BSP. Jest to trzeci etap szkolenia filmowego z montażu i obróbki materiału foto-wideo.

Dla kogo?

Kurs kierowany jest do osób, chcących poznać zaawansowane możliwości jednego z najbardziej popularnych programów ADOBE PREMIERE PRO CC do montażu i edycji materiału foto-wideo, a także do zaawansowanej koloryzacji. Doskonale uzupełnia się z innymi programami Adobe, jak np. Photoshop. Program bardzo popularny w Polsce, jego wielofunkcyjność jest bardzo przydatna do obróbki materiałów pozyskanych z bezzałogowego statku powietrznego. Z uwagi na bardzo dużą różnorodność bezzałogowych statków powietrznych oraz oprogramowań do obróbki materiału foto-wideo, niniejszy program określa jedynie ogólny i niezbędny zakres szkolenia.

Szczegółowy zakres prowadzonego szkolenia został opracowany przez podmiot szkolący w oparciu o specyfikę techniczną oprogramowania Adobe Premiere Pro CC oraz typu bezzałogowego statku powietrznego używanego do szkolenia oraz rodzaj operacji lotniczych, do wykonywania których jest on przeznaczony.

Ile trwa kurs?

Szkolenie teoretyczno-praktyczne z obróbki materiału foto-wideo na komputerze trwa łącznie 1 dzień. Szkolenie prowadzone w trybie stacjonarnym, w formie wykładów, zajęć seminaryjnych i praktycznych, konsultacji, ćwiczeń oraz pokazu na sprzęcie.

  • Koszt szkolenia: 799 zł brutto
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Miejsce szkolenia: woj. łódzkie
  • Kontakt: 506937800 lub biuro@geo-uav.eu