Ślub z drona w Łodzi – wideo inspiracje #1

with Brak komentarzy
śluby, wesele i komunie z drona w Łodzi

Chciałbyś aby Wasz ślub był nagrany z drona? Obejrzyj najpiękniejsze nagranie wideo ślubu z drona na świecie i zainspiruj się!

Bezzałogowe Statki Powietrzne, czyli powszechnie drony, stają się coraz bardziej popularne, szczególnie w okresie ślubów, wesel i innych uroczystości rodzinnych. Ślub z drona, to już prawie standard każdego nagrania wideo z takiej uroczystości.

Jeśli planujecie ślub i chcielibyście mieć piękne ujęcia z tzw. "drona", zastanówcie się, czy wideo i zdjęcia z góry są warte oferowanej ceny. Warto sprawdzić kilka szczegółów, zanim podejmiecie decyzję. Poszukajcie inspiracji ślubnych wideo z drona, zastanówcie się, jakie ujęcia chcielibyście mieć w wideo z drona, albo poproście o poradę potencjalnego wykonawcę. Poniżej przygotowaliśmy Wam wideo inspirację nagranego ślubu z drona.

 

Inspiracja nr 1 ślub z drona

- firma produkcyjna Kaveret

screen wideo slubu z drona

Czy widzieliście już najpiękniejszy ślub z drona na świecie? Wszystko w tym wideo nagranym z drona przez Adama Rubin jest bajkowe, począwszy od przepięknego miejsca całej uroczystości w Kalifornii (USA) na wybrzeżu Oceanu Spokojnego, przez nastrojową muzykę, po perfekcyjne ujęcia i pracę operatora bezzałogowego statku powietrznego oraz idealną postprodukcję takiego nagrania. Z pewnością jest to przepiękna pamiątka z Waszego najważniejszego dnia w życiu. 

Jeśli zauroczyło Was to magiczne miejsce, to jest to Pelican Hill Resort w Newport Beach, w Kalifornii. Adres ich strony internetowej znajdziecie tutaj, ale zajrzyjcie też po więcej inspiracji wystroju sal weselnych na zakładkę na ich stronie dedykowaną ślubom. Tutaj znajdziecie link do nagrania wideo z drona ze ślubu.

 

Dla fotografów i operatorów:

Wideo zostało nagrane przy użyciu DJI Phantom 4. Jeśli sami jesteście operatorami BSP, i chcielibyście wiedzieć jak technicznie (manualnie) wyglądało nagranie takiego wideo to pod tym linkiem znajdziecie wskazówki jak sterować własnym BSP, żeby uzyskać podobny efekt filmowania. Jeśli chcecie obserwować social media firmy Kaveret, tu znajdziecie ich profil na Facebooku i instagram. Polecamy też zajrzeć na ich stronę internetową

Jeśli chciałbyś tworzyć podobne nagrania wideo ślubu z drona, zapraszamy na nasze szkolenia z grafiki i montażu. W zakładce Szkolenia lub bezpośrednio pod tym linkiem znajdziesz dokładny opis szkoleń, podczas których dowiesz się jakich narzędzi używać i w jaki sposób sterować bezzałogowym statkiem powietrznym, żeby tworzyć podobne, tak piękne pamiątki wideo ślubu z drona. 

 

Pamiętaj! Przede wszystkim bezpieczeństwo!

Jest to najważniejsza kwestia, jeśli planujesz wynająć operatora z bezzałogowym statkiem powietrznym.
Nie możesz przecież ryzykować, że stanie się komuś krzywda podczas Waszego najważniejszego dnia. Drony to tylko sprzęt elektroniczny, który może ulec awarii, więc odpowiednie zasady bezpieczeństwa muszą być zachowane.

Sprawdź też, czy operator posiada Świadectwo Kwalifikacji - bez niego nie można latać komercyjnie.

Pamiętaj też, że latanie nad ludźmi jest zabronione. Więcej informacji na temat ogólnych 10 zasad bezpiecznego latania bezzałogowym statkiem powietrznym znajdziesz na tej stronie.  Jest to strona, która została specjalnie przygotowana w ramach kampanii informacyjnej zorganizowanej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Więcej informacji o tej kampanii znajdziesz pod tym linkiem

 

Nie zapomnijcie!

W naszych usługach, również znajdziecie ofertę zdjęć i wideofilmowania z najważniejszych dla Was uroczystości, takich jak śluby, komunie, wesela, urodziny, itd. Działamy na terenie całego woj. łódzkiego, ale chętnie dojedziemy też w inne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień! 🙂 Serdecznie zapraszamy do kontaktu! tel. 506-937-800 lub biuro@geo-uav.eu 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress