szkolenie z grafiki i montażu

(I) LIGHTWORKS

Szkolenie ma na celu nabycie przez operatorów UAVO wiedzy i umiejętności potrzebnych do  obróbki materiałów filmowych pozyskanych z BSP oraz poznać możliwości montażu i korekcji koloru nagranego materiału w aplikacji Lightworks. Jest to pierwszy etap szkolenia filmowego z montażu i obróbki materiału foto-wideo.

Szczegółowy zakres prowadzonego szkolenia został opracowany przez podmiot szkolący w oparciu o specyfikę techniczną oprogramowania Lightworks oraz typ bezzałogowego statku powietrznego używanego do szkolenia oraz rodzaj operacji lotniczych, do wykonywania których jest on przeznaczony.

Ile trwa kurs?

Szkolenie teoretyczne i praktyczne trwa łącznie 3 dni. Szkolenie teoretyczno-praktyczne z obróbki materiału foto-wideo na komputerze trwa 16 godzin zegarowych. Szkolenie praktyczne z wykonania nalotu foto-wideo przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego (BPS) trwa 8 godzin, i jest wykonywane przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. Szkolenie praktyczne jest prowadzone w formie ćwiczeń praktycznych na przestrzeni otwartej placu szkoleniowego i przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego.  

Koszt szkolenia: 1999 ZŁ BRUTTO


 

szkolenie z grafiki i montażu, oprogramowanie Adobe Photoshop

(II) ADOBE PHOTOSHOP

Szkolenie ma na celu nabycie przez operatorów UAVO wiedzy i umiejętności potrzebnych do zaawansowanej obróbki materiałów filmowych pozyskanych z BSP. Jest to drugi etap szkolenia filmowego z montażu i obróbki materiału foto-wideo.

Kurs kierowany jest do osób, chcących poznać zaawansowane możliwości najsłynniejszeg programu ADOBE PHOTOSHOP do profesjonalnej obróbki obrazu, ze szczególnym uwzględnieniem fotografii lotniczej z BSP. Z uwagi na bardzo dużą różnorodność bezzałogowych statków powietrznych oraz oprogramowań do obróbki materiału foto-wideo, niniejszy program określa jedynie ogólny i niezbędny zakres szkolenia.

 Szczegółowy zakres prowadzonego szkolenia został opracowany przez podmiot szkolący w oparciu o specyfikę techniczną oprogramowania Adobe Photoshop oraz typ bezzałogowego statku powietrznego używanego do szkolenia oraz rodzaj operacji lotniczych, do wykonywania których jest on przeznaczony.

Ile trwa kurs?

Szkolenie teoretyczno-praktyczne z obróbki materiału foto-wideo na komputerze trwa łącznie  1 dzień. Szkolenie prowadzone w trybie stacjonarnym, w formie wykładów, zajęć seminaryjnych i praktycznych, konsultacji, ćwiczeń oraz pokazu na sprzęcie.

Koszt szkolenia: 799 ZŁ BRUTTO


 

szkolenie z grafiki i montażu, oprogramowanie Adobe Premiere PRO CC

(III) ADOBE PREMIERE PRO CC

Szkolenie ma na celu nabycie przez operatorów UAVO wiedzy i umiejętności potrzebnych do zaawansowanej obróbki materiałów filmowych pozyskanych z BSP. Jest to trzeci etap szkolenia filmowego z montażu i obróbki materiału foto-wideo.

Dla kogo?

Kurs kierowany jest do osób, chcących poznać zaawansowane możliwości jednego z najbardziej popularnych programów ADOBE PREMIERE PRO CC do montażu i edycji materiału foto-wideo, a także do zaawansowanej koloryzacji. Doskonale uzupełnia się z innymi programami Adobe, jak np. Photoshop. Program bardzo popularny w Polsce, jego wielofunkcyjność jest bardzo przydatna do obróbki materiałów pozyskanych z bezzałogowego statku powietrznego. Z uwagi na bardzo dużą różnorodność bezzałogowych statków powietrznych oraz oprogramowań do obróbki materiału foto-wideo, niniejszy program określa jedynie ogólny i niezbędny zakres szkolenia.

Szczegółowy zakres prowadzonego szkolenia został opracowany przez podmiot szkolący w oparciu o specyfikę techniczną oprogramowania Adobe Premiere Pro CC oraz typu bezzałogowego statku powietrznego używanego do szkolenia oraz rodzaj operacji lotniczych, do wykonywania których jest on przeznaczony.

Ile trwa kurs?

Szkolenie teoretyczno-praktyczne z obróbki materiału foto-wideo na komputerze trwa łącznie 1 dzień. Szkolenie prowadzone w trybie stacjonarnym, w formie wykładów, zajęć seminaryjnych i praktycznych, konsultacji, ćwiczeń oraz pokazu na sprzęcie. 

Koszt szkolenia: 799 ZŁ BRUTTO