Szkolenie UAVO w Łodzi i woj. łódzkim w czerwcu 2017 Nowe terminy

with Brak komentarzy
Szkolenie UAVO w Łodzi i woj. łódzkim w czerwcu 2017

Już są! Nowe terminy szkoleń UAVO w Łodzi i woj. łódzkim w czerwcu 2017 . Uniknij incydentu lotniczego, naucz się latać dronem!

Dlaczego warto przyjść na szkolenie UAVO
w Łodzi i woj. łódzkim w czerwcu 2017 ?

 

SZKOLENIE UAVO CZERWIEC 2017 ŁÓDŹ I WOJ. ŁÓDZKIE

Tak naprawdę, im szybciej, tym lepiej! 😉

Poszerzając swoją wiedzę na temat bezzałogowych statków powietrznych i ich możliwości, zwiększasz bezpieczeństwo swoje jak i innych użytkowników przestrzeni powietrznej.

Pewnie widziałeś już wiele filmików na serwisie Youtube, gdzie można znaleźć mnóstwo nagrań z incydentów lotniczych. Jeśli chciałbyś zacząć latać profesjonalnie, warto żebyś zainwestował nie tylko w super bezzałogowy statek powietrzny, ale też w wiedzę jak go obsługiwać, jak nim latać, jak jest zbudowany, jak działa, i poznał polskie prawo lotnicze.

Obejrzyj jeden z najsłynniejszych filmików na Youtube, gdzie w niecałe 3 minuty chłopaki rozbili DJI Inspire 1! Ma już ponad 3 mln 500 tyś. wyświetleń! 

 

 

Jest na to rozwiązanie! Przede wszystkim polecamy najpierw szkolenie lotnicze, albo zakup tańszego drona do pierwszych lotów, jak np. Syma X5C. Tutaj znajdziesz porównanie kilku cen właśnie tego modelu z serwisu CENEO.PL 

 

Dlatego serdecznie zapraszamy Cię

na szkolenie UAVO w Łodzi i w woj. łódzkim w czerwcu 2017.

 

Już teraz wybierz dla siebie odpowiedni, dogodny termin, a my przyjedziemy do Twojego miasta!

Zapisz się na szkolenie lotnicze VLOS (w zasięgu wzroku), BVLOS (poza zasięgiem wzroku). Pamiętaj, że prowadzimy też szkolenia indywidualne i szkolenia instruktorskie, jeśli chciałbyś otworzyć swój ośrodek szkoleniowy lub swoją działalność gospodarczą i zająć się zarabianiem dzięki zdjęciom i wideo robionym z bezzałogowych statków powietrznych. Tutaj szczególnie polecamy Ci nasze szkolenia z grafiki i montażu

Śledź na bieżąco naszą zakładkę Terminy szkoleń - jeśli nie ma tam terminu interesującego Cię szkolenia, np. profesjonalnego szkolenia fotogrametrycznego lub szkolenia z grafiki i montażu, zadzwoń 506-937-800 lub napisz biuro@geo-uav.eu a my dopasujemy odpowiedni termin szkolenia.

 

VLOS - Nowe terminy! Szkolenie UAVO w Łodzi i woj. łódzkim w czerwcu 2017 w dniach:

1-3
9-11
16-18
23-25

BVLOS - Nowe terminy! Szkolenie UAVO w Łodzi i woj. łódzkim w czerwcu 2017 w dniach:

1-6
9-14
16-21
23-28

 

Pamiętaj!

Jeśli uczestniczyłeś już w naszym innym szkoleniu, przysługuje Ci 5% zniżki na kolejne szkolenia w naszym ośrodku szkoleniowym GEO-UAV. Sprawdź też nasze oferty specjalne w zakładce Usługi, gdzie znajdziesz aktualne oferty promocyjne. 

 

Kontakt: 506-937-800 lub biuro@geo-uav.eu

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress