Zapisz się na szkolenie

Dofinansowania w ramach rekonwersji

Oferta jest skierowana do żołnierzy, którzy w najbliższym czasie kończą służbę wojskową i mogą skorzystać z tzw. rekonwersji. W jej ramach można otrzymać dofinansowanie na szkolenie i/lub otrzymania preferencyjnych warunków na pozyskanie drona. 

Dlaczego warto?

– przeszkoliliśmy już wielu żołnierzy w ramach rekonwersji z całej Polski

– pomagamy w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i dopełnieniu wszelkich formalności

– szkolimy kompleksowo „od zera do bohatera”, czyli od najniższych uprawnień (NSTS-01) do najwyższych
(NSTS-06) (nie trzeba robić szkoleń etapami)

– ostatniego dnia szkolenia organizujemy egzamin państwowy 

– doradzamy co do wyboru nowego sprzętu, konfigurujemy drona i wykonujemy pierwszy lot wraz z kursantem nowym sprzętem. Dodatkowo, oferujemy preferencyjne warunki nabycia pierwszego drona.Zapisz się na szkolenie

Dofinansowania w ramach Bazy Usług Rozwojowych

Ośrodek GEO-UAV Justyna Zdanowska jest wpisany do Rejestru Podmiotów Szkolących (RIS), co oznacza że pracownik firmy (również na umowę zlecenie) i/lub mikro/mały/średni przedsiębiorca może ubiegać się o dofinansowanie na szkolenie nawet do 80%. Oferty szkoleń można znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Oferujemy szkolenia online i stacjonarne: NSTS-01 (VLOS 4kg), NSTS-02 (VLOS MR25kg), NSTS-05 (BVLOS 4kg) i NSTS-06 (BVLOS MR25kg). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Aby skorzystać z dofinansowania, należy zdobyć tzw. ,,bony szkoleniowe”. W woj. łódzkim jest kilku operatorów takich bonów, czyli firm które oferują dofinansowanie na szkolenia. Należy śledzić informacje operatorów, kiedy ogłaszają nabory na bony szkoleniowe. Z najbardziej znanych to LSSE, LORKK, LSSE, Łódzki Dom Biznesu, itd. 

Uwaga! Potrzebujemy ok. 7 dni na dodanie oferty do BURu i otrzymanie akceptacji na organizację szkolenia.Zapisz się na szkolenie

Dofinansowania w ramach Powiatowych Urzędów Pracy

Dofinansowanie jest skierowane do osób, które są obecnie bezrobotne, chcą założyć swoją działalność gospodarczą i w jej ramach świadczyć np. usługi foto-wideo z drona. W takim przypadku, PUP oferuje dofinansowanie do szkolenia na pilota drona w celu uzyskania niezbędnych kwalifikacji i uprawnień pozwalających oferować szeroki zakres usług. Podstawowe uprawnienia tj. NSTS-01 (VLOS do 4kg) pozwolą latać w zasięgu wzroku dronem do 4kg, jednak bardziej zaawansowane usługi np. usługi antysmogowe wymagają wyższych uprawnień np. NSTS-06 (BVLOS MR25kg). 

Przeprowadziliśmy już takie szkolenia, pomożemy Państwu w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów i dopełnieniu wszelkich formalności.